25 maja 2024
Tusz HP 304

Tusz HP 304 to oryginalny wkład do drukarki HP – Hewlett Packard. Wszystkie dostępne produkty zaspokajają potrzeby wielu klientów. Tusz ten to wkład gwarantujący nieskazitelny druk i najwyższą jakość. Ze względu na wysoką jakość atrament ten jest często wykorzystywany w pracach biurowych. Zapewnia łatwe, dyskretne i matowe drukowanie.

Tusz do drukarki HP 304 – właściwości drukarki atramentowej

Druk atramentowy, podobnie jak druk laserowy, nie jest skomplikowanym procesem. Tusz 304 HP jest pobierany z otwartego obszaru głowicy drukującej i przesyłany na kartkę papieru. Różne kolory cieczy są natryskiwane na papier, aby stworzyć obraz przesyłany z komputera czy smartfona.

HP 304 tusz – parametry produktu

Tusz HP 304 to czarny wkład atramentowy, który stanowi oryginalny produkt dedykowany drukarkom tego samego producenta. Jest on jednak kompatybilny z kilkoma modelami urządzeń wielofunkcyjnych HP. Są to: HP Deskjet 3720, HP Deskjet 3721, HP Deskjet 3723, HP Deskjet 3730, HP Deskjet 3732, HP Deskjet 3752, HP DeskJet 2620 oraz HP DeskJet 2630.

Tusz HP 304 czarny, jest wkładem pozwalającym na wysoką jakość wydruku przez 360 stron. Wkład ten jest dostępny w pojemniku o pojemności 4 ml. Przy pokryciu 5 procent na stronę, tusz ten jest niezwykle wydajny.  Dlatego też gwarancja, jaką klienci otrzymują przy zakupie atramentu do drukarek HP 304 jest bardzo duża.

 

Drukarka HP obsługująca tusz HP 304 jest urządzeniem wielofunkcyjnym. Główną zaletą drukarki wielofunkcyjnej jest oszczędność miejsca i wygoda. Czasami nazywana drukarką „wszystko w jednym”, łączy w sobie funkcje drukarki, skanera, kopiarki, a nawet faksu w jednej ramce, aby uzyskać ślad nieco ponad tradycyjną drukarkę. Wszystko przy jednoczesnej redukcji liczby kabli zasilających i złączy!