23 kwietnia 2024

Tusz_Canon_5_PGI_iP4200_26ml_Black_0628B001_1360846130_834Na rynku dostępne są drukarki atramentowe oraz laserowe. Każda z nich posiada swoje wady i zalety, z którymi warto się zapoznać zanim dokonamy zakupu. Kwestią, którą weźmiemy pod uwagę nie powinna być jedynie cena samego urządzenia lub nasycenie go dodatkowymi funkcjami. Warto za to wziąć pod uwagę rozmiar, wagę oraz to, na jakiej zasadzie działa dany model. Dla kogo lepszą propozycją będzie drukarka laserowa, a dla kogo atramentowa?

Drukarka atramentowa to sposób na tani druk. Nie zachwyci nas prędkością, jednak zapewni satysfakcjonującą jakość wydruku. Drukarki atramentowe wybierane są przez osoby drukujące w domu zdjęcia. Odpowiedni model może zagwarantować znakomity efekt. Urządzenie wymaga wymiany tuszu, dlatego warto sprawdzić jego cenę. Jeśli oryginalny tusz jest dość drogi, możemy poszukać tańszego zamiennika. Nowoczesne drukarki atramentowe mogą drukować dwustronnie, obsługują Wi-Fi i mają dodatkowe funkcje usprawniające pracę oraz zapewniające drukarce ciekawy wygląd.

Jeśli szukasz tuszu lub tonera do drukarki, odwiedź stronę

Drukarki laserowe to propozycja dla osób, którym zależy na szybkim drukowaniu. W porównaniu z tuszem w modelach atramentowych, trudno tutaj mówić o kłopotliwym zasychaniu i problemach z efektywnym drukowaniem. Toner w drukarce laserowej wystarczy na wydrukowanie sporej ilości stron, więc wydaje się dobrym rozwiązaniem w momencie, gdy szukamy wydajnego i niezawodnego urządzenia. Drukarka laserowa jest zazwyczaj droższa od atramentowej. Warto zapoznać się z dostępnością tonerów oryginalnych oraz zamienników.